Opinie rodziców

Trafiłam do Pani doktor z 2, 5 letnią córcią Nataszką. Dziecko z powodu niewłaściwego nawyku chodzenia – na palach – mało przykurcze. Od 2 roku życia była rehabilitowana przez inną osobę ale nie przynosiło to żadnego efektu. Córcia niechętnie wykonywała zalecone ćwiczenia. Zdecydowałam się na zmianę rehabilitantki i to był strzał w dziesiątkę. U Pani Eli byłyśmy 5 razy. Córcia od razu złapała kontakt z Panią doktor. Wykonywane ćwiczenia nie były przykrym obowiązkiem ale cudowną zabawą, która nie dość że przyniosła efekt w postaci wyeliminowana przykurczów ale również przyczyniła się do ogólnego rozwoju dziecka. Jest najbardziej rozwiniętym pod względem ruchowym przedszkolakiem :). Z ogromną ochotą i pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim rodzicom mającym problem ze swoimi pociechami zajęcia z Panią doktor. CUDOWNY LEKARZ zaangażowany sercem w pracę z każdym pacjentem 🙂

Agnieszka Dziewulska

U Oskara zostało zdiagnozowane obniżone napięcie mięśniowe oraz asymetria ułożeniowa. Pani Ela była trzecią rehabilitantką do której trafiliśmy i pierwszą, której profesjonalna terapia niemal od razu zaczęła przynosić efekty.
Ela prowadziła nas za rękę przez kolejne etapy rozwoju, aż do raczkowania, zawsze rzetelnie i wyczerpująco informując o aktualnym stanie synka i udzielając bezcennych porad na temat codziennej opieki i ćwiczeń domowych. Nie wspomnę już o dobrym kontakcie jaki Pani doktor nawiązała z Oskarkiem. Wszystkie ćwiczenia wykonywał posłusznie i bez cienia sprzeciwu, był przy tym spokojny, podczas, gdy wcześniej zaczynał płakać na sam widok rehabilitantki. Dzisiaj Oskar ma już 11 miesięcy, jest niezwykle energiczny i ładnie się rozwija. Czeka nas jeszcze kontrolna wizyta po tym jak zacznie chodzić (co, mamy nadzieję, nastąpi już niedługo).

Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc 🙂

Agnieszka

mama Oskarka

Gorąco polecam, chodziłam z córką od 7 miesiąca do momentu kiedy córka zaczęła chodzić. Pani Elżbieta zwróciła uwagę na kilka istotnych rzeczy, na które żaden lekarz nie zwrócił uwagi. Dzięki ćwiczeniom udało się wszystko wyprowadzić na prostą:) Pani Elżbieta jest bardzo kontaktową osobą, która ma świetne podejście do dzieci. Ćwiczenia to była przyjemność:)

Maria

mama Marceli

Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji córeczki. Zaczęłyśmy przychodzić w wieku 8 miesięcy. Córeczka zaczęła ładnie raczkować i przyjmować właściwą pozycję siedzącą. Pomogła jej nakierować się na wstawanie. Obecnie skończyła 11 miesięcy , sama szybko wstaje, biega na czworaka, próbuje się wspinać i stawia pierwsze kroki. Pani Elżbieta indywidualnie podchodzi do każdego dziecka, jest sympatyczna, cierpliwa i ma dużą wiedzę. Miejsce rehabilitacji jest czyste i dostosowane do potrzeb dziecka i rodzica. Serdecznie dziękujemy za pomoc 🙂

Agata

mama Kamilki

Do Pani doktor trafiliśmy zaniepokojeni lekką asymetrią córki oraz jako początkujący rodzice w poszukiwaniu porad tzw pielęgnacyjnych. Podczas pierwszej wizyty Pani doktor zdiagnozowała dodatkowo niewielkie napięcie mięśniowe (widoczne szczególnie w rączkach). Rehabilitację rozpoczęliśmy w wieku około 2 m-cy. Na początku wizyty odbywały się raz na dwa tygodnie, później już tylko kontrolnie raz na miesiąc. Pani doktor otoczyła córkę fachową pomocą. Nigdy nie mieliśmy poczucia straconego czasu. Amelka po każdej wizycie robiła duże postępy. Dzięki Pani doktor mieliśmy pewność że córka prawidłowo się rozwija i jeśli tylko będzie nas coś niepokoić zawsze możemy liczyć na pomoc.
Obecnie w związku z tym, że Amelka zaczęła chodzić (ok 10 miesiąca), czekamy jeszcze na potwierdzenie czy potrzebna będzie wizyta kontrolna.
Polecam Dr Elę ze względu na profesjonalizm, cierpliwość oraz fantastyczne podejście do dzieci i rodziców.

Aneta

mama Amelki

Trafiłysmy z córeczka do Medica baby z polecenia i już po pierwszej wizycie wiedziałam , że nie bez powodu ludzie polecają to miejsce. Sama jestem sportowcem , wiec znam wartości rehabilitacji i wszystkiego co z nią związane, ale rehabilitacja dzieci to czysta magia. Nie sądziłam, że można namówić roczne dziecko do ćwiczeń…ani tym bardziej sprawić , żeby po roku rehabilitacji samo lubiło to robić w domu profilaktycznie.

Anna Kuncewicz

Ekspert w swojej dyscyplinie. Osoba z niebywałą fachową wiedzą i umiejętnościami. Naszą Julię z zespołem Downa Pani Ela wzięła pod opiekę gdy mała miała 6 miesięcy. Z tygodnia na tydzień widzieliśmy pozytywne efekty pracy Pani Eli. Dziś Julia ma 7 lat i pod od względem rozwoju fizycznego przewyższa swoich zdrowych rówieśników. Dzięki wiedzy, fachowości i umiejętności oraz podejściu do naszego dziecka i do nas samych (a byliśmy wtedy w trudnej sytuacji psychicznej) udało się osiągnąć osiągnąć rezultaty o których nawet nie marzyliśmy.

Tomasz Przybylski

Bardzo polecam rehabilitację u terapeutów z MedicaBaby, super fachowość, dokładność, dobre serce i przemiła atmosfera…. Dziękuję za pomoc!!!

Agata

mama Frania
Twoje dziecko w dobrych rękach

Turnusy rehabilitacyjne dla Dzieci od specjalistów MedicaBaby